Herb bip logo

Osoby, które uczestniczyły w zbiórkach ZHP oraz osoby, które są chętne dołączyć do drużyny harcerskiej, mogą skorzystać z wyjazdu na zimowisko do Karpacza.

Zapisy u p. Katarzyny Cirko.

Polska ortografia nie należy do łatwych. Jej meandry to czasem ląd nie do odkrycia. A jednak nie dla wszystkich. Dnia 24 listopada br. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny klas IV. W szranki stanęło 9 śmiałków z klasy IVa i IV b.
Uczniowie zmagali się z różnorakimi zadaniami sprawdzającymi wiedzę i umiejętności z tego zakresu. Należało wykazać się dużą znajomością zasad, a co za tym idzie pisownią trudnych wyrazów oraz umiejętnością uzupełniania wyrazów brakującymi literami.
Miło mi poinformować, że pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy IVa – Maja Nowak, drugie miejsce – Wiktor Stadnik z klasy IVb, a na trzecim miejscu uplasowała się Amelia Macura również z klasy IV b.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy zaangażowania i odwagi w zmierzeniu się z trudnościami pisowni.

Jesteśmy na facebooku

Jak do nas trafić